On je na třetím místě na Ohio All-Time Money listu, a 99 na U poker dealer v tampě na floridě. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre. Jeho první turnajové vítězství přišel v roce 2006, když sundal $1,000 a SNAD turnaj na Pátém ročníku Five Diamond Classic v Las Vegas, kapsy $21,895 poker dealer tlačítek na prodej. Jako heads-up akce začala odvíjet, Stammen zvedl nut flush versus Crawford je top pár dát své soupeře na lopatkách zynga poker tools plug-in extension application. On pak zasadil poslední ránu pár rukou později odstranit Crawford, který si vydělal $117,680 na jeho druhý místo skončit zynga poker transfer chips to friend.
Milwaukee mrazu neměl mít hráči pryč z WSOP Circuit turnaji v Potawatomi Hotel & Casino minulý víkend. Stammen již měl několik klíčových vítězství v jeho kariéře.32-rok-starý zvedl zlatý náramek a více než $506,000 na 2009 WSOP $2,500 a SNAD se turnaje a také chytil titul vyhrál v roce 2014 WPT World Championship, kde dodal, $1,35 milionu, aby se jeho banky zynga poker transfer chips to friends.
Crawford držel v boji jít, pak se přistoupí k odstranění Hawkins na čtvrtém místě. Když bylo po všem, Keven Stammen měl přežil je všechny, vydělávat mu $190,265 a jeho první WSOP zlatý prsten blackjack regular free font download.