Není to tak často, že vítězství nebo prohra den sportovní knihy by přijít na jednu hru recette ruleta paštika pizzu. Ale to, co se stalo tuto neděli, kdy zdánlivě každá kniha byla zakořenění pro Pittsburgh Steelers na pokrytí 2.5-bod šíření proti Cincinnati Bengals v neděli Večer na Fotbal recette ruleta pomme de terre.

Skutečnost, že Steelers nejen pokryty, ale vyhrál úplně, 30-20, zajistit další vítězný den pro sázkové kanceláře, která byla převažující scénář pro většinu z aktuální fotbalové sezóny. To byl rozhodně zvláštní den s nejvíce knih vysílání zdravé výnosy v časných odpoledních hodinách hry, jen aby viděl své výhry přijít shazovat dolů na zem s pozdní odpoledne hry slot v přední dveře křížovka.
Když se usadil prach a vše, co zůstalo, byl v neděli Večer Fotbalový zápas mezi Pittsburghu a Cincinnati, bylo jasné, že sázkové kanceláře byly nervózně mával jejich Hrozné Ručníky v naději, že Steelers by je zachránil od prohry den slot v krátké větě. Obrovské vítězství Delfíni (-2.5), Vikingové (+6.5) a Ram (+6) všichni šli knihy' cesta s obrovskou sázkových favoritů – Pats, Eagles, a Svatí – to vše ztrácí úplně slot ve větě jednoduché. Ale i pak, veřejné zaznamenal obrovský na 49ers beatdown Bukanýra, 33-14, jako 5,5-point road oblíbených, jít s Seahawks' 23-0 shutout Obrů 7,5-point road tváře.
Ale největší smack down přišel s laskavým svolením Jamaal Charles-led Kansas City Chiefs, kteří důrazně zabouchl dveře zavřené na přemožení Oakland Raiders jako 6.5-point road favority na cestě k 56-31 masakr pro oba Lupiči a sportovní knihy. Stále a všechny knihy byly počítání své požehnání být na plus straně, když všechny hry skončily.

Nebylo to tak dobrý týden, jak oni měli v uplynulém měsíci, nebo tak, ale vítězství je vítězství, oholení bez ohledu na. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre blackjack en ligne vrai croupier.