Tam je potenciál pro Nevadě, aby se stal esports mekky, ale otázka je: Může esports a pozemky-založené kasinech společně pracovat?To je jeden z blazing témata, která budou projednána na Sázení na e-sporty u BOS 2017, která se konala v Olympia Conference Centre v Londýn od Září gossip slots no deposit bonus codes. Hazardní krajiny v Nevadě se mění, jako domov největších integrovaných středisek na světě potýká s problémem láká cash-bohaté milénia na návštěvu kasina.

Alex Igelman, výkonný ředitel Tisícileté Esports, bude mluvit o tom, jak dělat Nevada světě esports hub bude překládat do reálného provozu automatické parkovací automat. Tam je obrovské množství datových bodů v esportu a to je často obtížné sehnat, což může způsobit problémy v přesně cenových trzích ukazatel pomocí arduino.
By 2019, Newzoo poukázal na to, že příjmy číselné údaje se jít nad rámec 1,5 miliardy dolarů značku automatické rulety stroj na prodej. V současné době, tam je rozruch kolem Vegas s mnoha se snaží, aby státní světě esports hub automatické sloupec sázení ruleta systém.