Bittar dodal, že závodění je pozornost se nyní zaměřuje na regulační změny, zřízený vládou spojeného KRÁLOVSTVÍ a "vytvoření moderní vztah se vyvíjí a sázkového průmyslu." ŘECKO VÁŽÍ DVĚ NOVÉ NABÍDKY PRO KONĚ SÁZENÍ MONOPOL V Řecku, agentura dohlíží na vládu oheň-prodej veřejného majetku potvrzuje, že její představenstvo se sejde v úterý (23), aby zvážila dvě konkurenční nabídky pro země dostihových sázek monopol substrát integrovaný vlnovod (siw) monopulse slot antény. HBLB předseda Paul Lee poděkoval bookmakeři pro získání jejich doporučení v dlouho před termínem, pocity zopakoval Paul Bittar, generální ŘEDITEL Britské Dostihy Orgánu substrát integrované dutiny couval slot antény. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre. To, že se očekává, že změna v čase 56 Režim, až do výsledku britská vláda konzultace, která byla zahájena v srpnu.

Ve čtvrtek, Dostihových Sázek Levy Board (HBLB), oznámila, že sázkové kanceláře Výbor souhlasil, aby i nadále ante up 10.75% daň na jejich závodní příjmy před Oct. Března 2016, bude generovat odhadem £74.3 m pro UK racing.54 Schéma celkem zahrnuje odhadované £7.8 m přispěl sázení výměny Betfair, který dosáhl zvláštní dohody s HBLB v roce 2012. Britské sázkové podnikání je v současné době ve stavu přechodu jako UK Gambling Commission ústavy své nové licenční režim substrát vlnovod integrovaný slot antény.
V roce 2013, termín pro nabídky byla prodloužena poté, co údajně přitahuje nedostatečný zájem jak sázet na žádný pass line v craps.