Kopce se také domnívá, že tyto dvě společnosti jsou ideologicky kompatibilní, protože sdílejí závazek k odpovědnému hraní iniciativ prostřednictvím MRG Zelené Herní prediktivní nástroj a Hill ' s Nikdo Zraněn kampaň. To zbývá být viděn zda Hills bude mít vliv na MRG je současný postoj k Nizozemsku fox sázku pa online casino. Ve středu Kopce oznámila, že podala nabídku na koupi Stockholm-uvedené MRG za cenu SEK69 ($7.50) na akcii, což představuje 48.5% prémie na MRG je cena akcie na konci úterního obchodování na Nasdaq Stockholm fox news nové časové sloty.
Kromě rozšířené přítomnosti v MRG základní Severské trhy, Hills bude také získat "mezinárodní letiště na Maltě s vstup na trh, odborné znalosti a silné tempo růstu v řadě Evropských zemí." MRG držitelem licence v Dánsku, Irsku, Itálii, Lotyšsku, na Maltě a ve velké BRITÁNII, a očekává, že bude vydán švédské licenci do konce roku. UK investory se objevil schválit Kopců záměry, tlačí cenu akcií společnosti vzhůru tak vysoko, jak 10% z původní zprávy, i když se ceny od té doby klesly zpět na +4% rozsahu. Dokonce i odstraňování z akvizic, MRG organický růst v místních měnách byl 27,8%. Oficiální nabídku dokument bude zveřejněn na začátku prosince, s přijetím období by měla začít 10 itel p36 cena v nigérii slot.

MRG je Q3 zpráva karty ukázaly výhody společnosti nedávná akvizice řádění, s příjmy téměř o 51% na SEK445m ($48.4 m), zisk 49.4% na SEK75.5m a čistý zisk o 32% na SEK40.4m. MRG byl v poslední době hit s €312k trest místní regulátor pro servírování nizozemské zákazníky bez místní povolení, ale MRG CEO Za Norman analytici řekl minulý týden, že to byl "business as usual v Nizozemsku," i přes varování, že sankcionované subjekty budou muset sloužit "time out", když holandská regulovaný trh konečně uvádí na trh itel p36 cena v nigérii slot 2021.