Soudce dohlíží na téměř čtyři-rok-starý civilní žalobu podanou Kentucky proti on-line hazardních her firmy údajně vedení ilegální činnosti hazardních her ve státě, vydá rozhodnutí o propadnutí, přenos 132 on-line hazardních her domén na státní kontrolu.

Případ byl původně podal proti 141 domén, v srpnu 2008 poté, Kentucky donucovacích orgánů zjištěno, že lokality nebyly pokouší blokovat Kentucky obyvatel z hazardních her. Stát tvrdil, že tyto stránky domény představuje "ilegální hazard zařízení", a proto byly předmětem propadnutí pod Kentucky anti-hazard stanov.

Spor byl předmětem četných odvoláních, jak různé zúčastněné strany, zejména Interaktivní Média, Zábavní a Herní Asociace (iMEGA) a Interactive Gaming Rady (IGC), se pokoušeli prokázat, stojící jménem mezinárodně provozovnách firmy. Března, Soudce Thomas Wingate rozhodl, že žádná strana s dostatečnou stojící měl prezentovali na soutěži propadnutí, že žádná ze stran se pokusil implementovat software pro blokování Kentucky obyvatele v přístupu na stránky, a že domény skutečně představují "herní zařízení", a proto byly předmětem konfiskace státem jak vydělat peníze sloty. Wingate objednat kopii jeho cílem má být doručena, se sídlem v USA .com/.net domény registru Verisign a jednotlivých domén, které pak musí být zodpovědný za přenos ovládání 132 domény Společenství jak vydělat peníze na ruletě. (Dalších devět domén z původních 141 – včetně PokerStars, Full Tilt Poker a Absolute Poker – v současné době se zapletený s vlastní právní bitva s americkým ministerstvem Spravedlnosti.) Když už mluvíme o, Soudce Leonard Sand udělil další rozšíření v civilním řízení proti poker firem a jednotlivců obviněných na Černý pátek u NÁS Prokurátor pro Jižní Okres New Yorku. Poslední rozšíření bylo uděleno v listopadu a byla nastavena na vyprší tento měsíc jak vydělat peníze na ruletě online.

Nejnovější rozšíření dává obžalovaní do 14. Května reagovat na vládní stížnost, která byla změněna v září zahrnout Full Tilt principy Howard Lederer, Ray Bitar a Rafe Furst 18 rok starý casino florida. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre.