Pamatuješ si, charitativní organizace, organizace, které měly být jedním z hlavních příjemců BC expanze hazardních her?Od roku 1999, jejich vláda financování se propadla z 1/3 herní příjmy na pouhých 10%.
Tady na CalvinAyre.com jsme rádi občas připomenout lidem chybné hlášení/šílený blouznění Vancouver pisálek David Baines. Dále jsme se dozvěděli, že $400m v dotacích, je mi líto, 'zařízení rozvoj komisí (FDC), které BCLC kopal zpět na jeho provozovatelé kasin byla věnována pro souběžné snižování vládních grantů na charitu. Jako všichni ostatní, jsou v podnikání, jak vydělat peníze." A o tom to je, že Baines nedokážu pochopit. Si myslí, že je plný zla a nedůvěryhodný 'nepoctivých subjektů, kteří by rádi nic lepšího, než krást vaše peníze a čekat na nevyhnutelné sebevraždě než lebka kurva své ještě teplé mrtvoly před tvou plačící děti jak vyřešit poker žetony. Pokud Baines je opravdu upřímný ve své touze vidět spotřebitelů chráněny, že je třeba hledat ne dále než centrum iGaming vesmíru, Londýn jak třídit poker žetony. Například skutečnost, že Britská Kolumbie je státem licencované kasina jsou usnadnění praní špinavých peněz, a BC Lottery Corporation (BCLC) nebyl okamžitě oznámit na policii jak třídit časové sloty v aplikaci excel.
Jsou to vláda, vidíte, voleni lidem a všem, a proto jejich fleece je bílá jako sníh. Nicméně, tam jsou výjimky každé pravidlo, a jedna forma hazardu, že Baines bude tolerovat je state-spustit druhu co slotu stránky nejsou na gamstop.