Turecké loterii hráči, zrazují své Muslimské víry, podle země horní náboženské vrátní. Turecko je Milli Piyango loterie monopol je naplánováno uspořádat své výroční speciální kreslení pro Nový Rok dovolenou, a nedávno oznámila, že letošní losování bude obsahovat garantovaný jackpot ZKUSTE 61m (m) jak vyhrát blackjack turnaje. To je více než dvojnásobek částky novoroční čerpat slíbil, že jak nedávno jako v roce 2009 nejlepší v hracích mág vanilla wow. Ale Ředitelství pro Náboženské Záležitosti (Diyanet), nejvyšší v zemi náboženské organizace, vydal novou fatwu (náboženský výnos) opakuje svůj postoj, že nákup losy je haram' (zakázáno), protože "všechny hazardní hry jsou založeny na jednom z vítězné strany a druhou ztratil." Na Diyanet invektiva pokračoval říkat, že výherci loterie vyhrál jejich neočekávané "nezaslouženě", a že loterie byly horší než jiné druhy hazardních her, protože "masy účasti v nich," což znamená "poškození, jako je hazard rozšířenější." Fatvu vyrobený žádnou výjimku pro státem podporované provozování hazardních her, jako Milli Piyango, říká, že skutečnost, že některé výnosy jsou přesměrovány do charity a dalších sociálních institucí neměl negovat své haram stav nejlepší v hracích magické brnění rs3.
Diyanet vydal podobné fatwy v minulosti s malý vliv na popularitu státem podporované operace nejlepší v hracích magické brnění osrs. To řekl, varování, jako jsou tyto, spolu s faktem, že Turecko je vláda byla pohybující se ve více fundamentalistický směr, může komplikovat administrativy pokračující snahy privatizovat Milli Piyango operace vypínací vazby na poker ruce. Turecké hráči mají omezenou právní sázkové možnosti, které mají k dispozici, v podstatě jen Milli Piyango loterie, Spor Toto sportovní sázení podnikání a turecké Jockey Club je závod sázkových operací.
Mezitím, Diyanet také nedávno zváženo v na další ožehavé moderní teologické otázky, a sice, mohou zbožných Muslimů použití cryptocurrencies jako Bitcoin?V odpověď na otázku, zveřejněné na jeho webových stránkách, Diyanet poznamenal, že to bylo "přípustné použít jakýkoliv druh peněz, který je obecně přijímán jako změna nebo hodnoty měření mezi uživateli a dává důvěru pro uživatele." Nicméně, Diyanet objasnil, že toto oprávnění neměl rozšířit do měn "jako prostředek klamu", nebo které ztělesňuje "velkou nejednoznačnost v podobě výroby." Jako takový, byli Muslimové zakázáno použití kryptoměna, že má "vážné nejasnosti v jeho jádru" a což by mohlo vést k "neoprávněné a bezdůvodné obohacení." Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre lámání casino henry stickmin.