Plány na dokončení věže byly oznámeny již dříve v tomto roce poté, co společnost zvýšila více než $500 milionů na financování pro Projekt Linq maloobchod, stravování a zábavy vývoj na Pásu.Část tohoto financování byla použita na dokončení Octavie tdm sloty jsou rozděleny do. Nové pokoje v Pásu resort je Octavius Věže, které se otevírají Jan. Horní podlaží bude zahrnovat větší apartmá s tolik jako čtyři ložnice.

Pohovka je ve tvaru písmene L v single-lůžkový pokoj te koop slot aldeborglaan hoensbroek. Areál se otevře 16 pater a 570 pokoje v nové věži v průběhu ledna tdm sloty jsou dále rozděleny do. "Měli jsme již navrženy pokoje, ale zpoždění nám umožnilo přidat nějaké upgrady a další moderní prvky," Thayer řekl.550-náměstí-noha standardní pokoje mají buď manželskou postelí nebo dvěma manželskými postelemi velikosti queen, stejně jako posezení.
"Konečný cíl je pro hosty v těchto dvou věží k použití Flamingo vchod do budovy," Thayer řekl. Vnější a vnitřní skořepiny pro 19-story věž byla dokončena, ale pokoje byly nedokončené casino black tie dress code. Hosté mohou také zkontrolovat v hotelu je hlavní recepci.