června, 15:00-15:30 Přednášející: Petr Nováček, CEO & Co-zakladatel, Newzoo, Jak bizarní, jak to zní, eSports opravdu by mohl být další "velká věc" v sázení.

Během tohoto zasedání, Petr Nováček, se ponořit do proudu eSports trhu a diskutovat, kde průmysl se bude, proč to je hlavní přerušovač a jak na on-line hazardní průmysl může využít poker pkv přes pulsa 5000. Relace: Jak Vyřešit Největší Problém pro všechny Affiliate Konference: Amsterdam Affiliate Konference Čas: středa, 24 poker pkv přes pulse bez výřezu. Relace: Jak Přizpůsobení se Změně Nabytí a Udržení Herní Konference: Amsterdam Affiliate Konference Čas: středa, 24. Kromě toho, Super Show se koná v jednom z nejlepších měst na světě, iGaming Business bude uvedení na docela událost tohoto roku, která se skládá z největších expo k dnešnímu dni a osm nezávislých konferenci stopy. Popularita esportu byl obohacen o spuštění Twitch.tv a globální následujících průmyslu roste exponenciálně v posledních deseti letech, zejména v Asii. Na iGaming Super Show 2015 je téměř na nás – můžete jen cítit vzrušení pivovarnictví v celém iGaming průmyslu, protože každý má rád pěkné (všechny výdaje zaplacené), výlet do Amsterdamu poker místo v san antonio.

Relace: Sázka na eSports: Trend/Revoluce/Disruptor/Hra Měnič Konference: iGaming Výkonný Konference Čas: středa, 24 poker pre flop odds calculator. Tyto stopy patří AAC, platby, binární/finanční, výkonné summit, sportovní sázky, hráč akvizice a další poker pre flop raise graf. Pro ty z vás, jak chcete pár tipů, po prostudování konference agendu sám, jsem vybral pět sezení bych považoval "musí se účastní", aby se nezapomínalo na význam témat a kvalitu reproduktorů.