To chce nyní splatit nesplacený dluh, a oznámila, že brzy bude nabízet senior konstatuje, že doufá, že bude dávat společnost injekci, stejně jako $600 milionů v hotovosti zaklínač 2 kostky poker vergen. (MRE), půjčil si peníze od jiné MRE dceřiné společnosti Melco Střediska (Macau) Ltd.—v roce 2015, aby pomohl financovat část svých operací černé a bílé miniaturní jack russell štěňata.
Podle tiskové zprávy ze společnosti, to má hotové cenové jeho mezinárodní nabídka poznámky, které mají úrokovou sazbu ve výši 5.625% a splatné v roce 2027, a které jsou ceny na 100%. Melco Resorty Financí nemá v úmyslu registrovat jakoukoli část nabízí navrhované Nové Poznámky ve Spojených Státech." MRE je Macau ruku dohlíží společnosti sub-koncese pro operace kasina v Macau a mateřské společnosti byl na misi, aby rozšířit své investice v posledních několika měsících černé a bílé kostkované dřevorubec.

Nové Poznámky nebudou registrovány podle Zákona o Cenných papírech nebo podle zákonů o cenných papírech kteréhokoli státu nebo jiné jurisdikce a nesmějí být nabízeny nebo prodávány ve Spojených Státech chybí registraci nebo příslušné výjimky z registračních požadavků Zákona o Cenných papírech a platnými zákony. Securities Act z roku 1933, ve znění pozdějších předpisů (the "Securities Act"), a mimo území Spojených Států, v závislosti na Nařízení S podle Zákona o Cenných papírech černé a bílé námořnictva jack.