To je začátek tokenu," Unikrn řekl v blogu reno casino rv parkování zdarma. 25, dopředu naplánované dodávky pro tokeny, které se dějí kolem Nov obnovit licenci k provozování hazardních her ve státě washington.
Seattle-založená společnost oznámila na svých internetových stránkách, že má shromážděny 112,720 ethery, v odhadované hodnotě 31,4 milionů v aktuální obchodovaná cena, v tokenu prodeje. Nechtěl, aby to v čase pro crowdsale?Unikrn řekl, zákazníci mohou nadále obchodovat ve slupce pro UnikoinGold.
Unikrn již začala pracovat na své Evropské plány na expanzi, a očekáváme, že vidět plody své práce na začátku roku 2018. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre zdarma online ruleta bez stahování. Esport sázková společnost plánuje prodat 100 milionů dolarů v hodnotě z jeho kryptoměna žetony, s výnosy kritizovaný "pomoci financovat růst firmy." ICO dokončení oznámení přichází na paty zpráva, že Unikrn získala Maltské licenci k provozování hazardních her, otevření dveří na 80% Evropského trhu s hazardními hrami pro US-založené spuštění. Původní verze virtuální měny—nyní nazývá UnikoinSilver—byly k dispozici pouze na Unikrn platforma, ale UnikoinGold mohou být zakoupeny nebo prodány na třetí strany, výměny, nebo dokonce staženy z Unikrn úplně zdarma on-line červené bílé a modré sloty.