Ostatní, které se konalo v kombinaci $880 milionů v dluhu schválila obsah dopisů, ale nebyly součástí První Zástavní právo Skupiny (FLG) jak se automat v plants vs zombies.
Skupina také tvrdí, že zveřejnění pro transakce byly "nedostatečné", a že mají obavy, jak CEOC je řídí co můžete rozsahu v diamond casino. FLG požaduje, aby transakce bude odvolána nebo ukončena zcela, a že zástupci CEC (a dalšími stranami), setkat se s nimi diskutovat o situaci. Dopisy tvrdí, že CEC a CEOC neobdržely adekvátní protiplnění v převodu majetku a dalších jednání. V únoru, CEC oznámila, že prodá několik vlastností, přes CGP, včetně Bally 's Las Vegas a Harrah' s New Orleans. CGP je dceřinou společností, který byl vytvořen s cílem přenesení některých aktiv s vysokým potenciálem růstu, aby subjekt, který by neměl být zatížen Caesars' těžkého dluhového zatížení. Potřebuješ GPS sledovat tuto stopu?Podle písmena – poslal do představenstev CEC a CEOC – advokátní kancelář zastupuje držitele více než $1,85 miliardy z CEOC je první-zástavní dluh, kteří jsou kolektivně známé jako První Zástavní právo Skupiny.
Caesars Entertainment obdržel dopisy od advokátní kanceláře zastupující řadu nejmenované strany, kteří říkají, že jsou věřitelé nebo zástavní držitelé, kteří mají dluh z Caesars Entertainment Operating Company (CEOC) co můžete nahradit hazard s. V posledních několika měsících, tam byl další míchání v Caesars zasedací místnosti než na jejich blackjack tabulky co můžete dělat s poker žetony.