Průzkum, který zadalo Lloyd D casino v grove city pennsylvania. Mají muži opravdu dělá ženy pocit, že nevítaná na živé pokerové události, které by měly být tak zastoupeny v živé tabulky, přesto se zdají být pozitivně ihned pro online sedadlo?Zvědavější a zvědavější... Tak jsou tyto 307k online poker-hrát Kanaďané kompletní degens nebo tyto statistiky odrážejí nedostatek podobný války na on-line poker ecom, že šel na níže 49 co je lepší poker ruce.

Pamatujte si, že je to vždy tichý ty, jejichž mrazničky obsahují lidské hlavy.) Největší poker-hrát provincie byly Ontario (o 37,7% z celkového koláče), Quebec (18.7%) a Britské Kolumbii (17.3%) co je bomba banku v pokeru. Mezitím, řídce osídlené Území Severozápadu chlubil míra prevalence pětkrát, že z NÁS.
Co jiného se budeš dělat s šest měsíců bez světla?Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre co naslepo v pokeru. Zajímavější jsou studie je tvrdá čísla týkající se severoamerické online poker účast v období post-UIGEA/pre-Černý pátek, vyvodit z University of Hamburg je Online Poker Databáze.Čísla ukazují 0.46% AMERICKÉ populace (1.429 m) hrál online poker za peníze mezi Sept.