Muž byl odstraněn z nižší anglické ligy fotbalový zápas na sobotu pro podezření z účasti na nelegálním mezinárodním sázení provoz.
Egyptské, v jeho dvacátých let, byl spatřen dělat rozsáhlé a podrobné poznámky v Crawley Town vs Crewe Alexandra Ligy Jeden zápas, podle místních zpráv z médií samostatně obsažené sloty v 5g. Bylo podezření, že byl vykazovaného události zpět do syndikátu, s využitím časové prodlevy, aby jim poskytly informace než bookmakeři měli. Syndikát by pak byly umístěny výherní sázku na základě této informace vlastní čištění automatu děliče. Seržant Darren Taylor, fotbalové inteligence a styčný důstojník pro Crawley Town, řekl: "bezpečnostní tým, zastupující Fotbalové Ligy, vyšetřování podezření z nelegálního hazardu informoval policisty před zápasem. To byl zpravodajských informací na základě informací, tam by mohl být někdo podezřelé účast na hře." "Byli tam lidé, sledoval dav a další, zahrnující KAMEROVÝ systém," pokračoval. "Během 15 minut z kick-off, jedinec byl spatřen odpovídající popisu, který jsme hledali." "Byl neustále na telefonu a bylo zjištěno, že mají notebook s ním jak vydělat peníze na lotsa sloty.

Uvnitř byl systém mřížky s čísly s odkazem na další roh nebo volný kop pro příklad. Notebook měl odkaz na jiné fotbalové zápasy a sportovní akce." Začátkem tohoto roku, Čínský muž byl zadržen a vyslýchán policií v Coventry City vs Crawley Town zápas jak vydělat peníze na huuuge casino.

Není tam žádný náznak provinění na straně některého z klubů zapojit..