888 Holdings oznámila ve čtvrtek své rozhodnutí s partnerem Betgenius ve snaze prohloubit své globální-play a pre-match obchodování kapacity pro své sportovní sázení značky 888sport nejbližší casino cleveland tennessee. Betgenius – jejíž mateřská společnost Genius Sports Group poskytuje služby pro správu dat na hlavní sportovní ligy a organizace – bude nyní dodávat oficiální obsah, data a sázení řešení 888 více než 300 sportovních soutěžích po celém světě. V komentáři k partnerství, Génius Sports Group obchodní ředitel Jack Davison uvedl, "je to dokladem kvality oficiálních údajů a flexibilní technologii, která 888 vybrala Betgenius být součástí [tuto] cestu" jak mohu vybrat svůj čas slot pro pas jmenování.
Dohoda je součástí 888 je v plánu rozšířit své sportovní sázení kapacity po jeho pořízení BetBright, zábavní a sázení platforma je zabezpečena za £15m ($18.7 m) v Březnu roku 2019 jak mohu začít on-line hazardních her stránek. Senior VICEPREZIDENT a vedoucí B2C na 888, Guy Cohen, řekl, že společnost se těší na rozvíjení jejich vztahu v nadcházejících měsících jak můžu prodat své zynga pokerové žetony.

Kromě poskytování živé ceny a datových služeb napříč několika sporty trhy, Betgenius bude integrovat jeho automatické akumulátor produktu BetBuilder do nabídky, čímž poskytuje hráčům větší výběr na všechny předzápasové kurzy vlastní pokerové žetony s pouzdrem. Akcie 888 Holdings (LSE:888) bylo obchodování dolů 1,95% na 150.60 pencí za akcii v Londýně ve čtvrtek ráno. vlastní pokerové žetony s obrázky.