Zatímco dřívější analýzy podle Unie Herního Grant Govertsen viděl malý dopad HKZMB otevření, Morgan Stanley řekl, to už pomohl s hmotnostní výkonnost trhu atlantis bahamas casino poker room. On a já jsme jediní dva lidé, kteří mohou přinést masivní a velmi pozitivní změna, o obchodu a daleko za hranicemi, mezi naše dva velké Národy." Také on se zmínil o "smysluplné zastavení" na "velké a nekontrolovatelné závody ve Zbrojení" ve spolupráci s Xi a ruský Prezident Vladimir Putin.https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1069581524180324352 GGRAsia citoval stejné Morgan Stanley dokument, ve kterém finanční gigant také řekl: "Vzhledem k tomu, co se zdá být zlepšující se obchodní vztah mezi Usa a Čínou, vidíme větší pravděpodobnost, [Macau] koncese obnovena, bude to něco stát." Macau vláda je nastaven na ocenění celkem šest koncesí, když na tyto vyprší, a Morgan Stanley předpokládá, aktuální koncesionáři jako pravděpodobné, že si prodloužení jak vybrat slot pro řidičský průkaz.
Myslíme si, že ty by měly odstranit převis z koncesní obnovu, i když tam je žádné přímé výnosy/náklady dopad," Morgan Stanley poznámka číst. Listopadu hrubý příjem (GGR) pro celý Macau byl MOP25 miliard eur (3,1 miliardy dolarů), o 8,5% vyšší meziročně jak vybrat slot pro učení licence.

Vnímané zlepšení vztahů mezi Usa a Čína by měly mít pozitivní dopad na herní operátory v Macau, finanční služby firmy Morgan Stanley uvádí se v poznámce jak vybrat slot pro obnovení řidičského průkazu. "Potenciální pozitivní výsledek, neboť se týká obchodní napětí mezi Čínou a Usa by mohla zvýšit sentiment, a tak řídit ocenění násobky.