Dva nebo více Divokých symbolů Scatter na válcích spustí Pyramidy se Točí kolo. V této hře, budou hráči najít unikátní Coywolf, stejně jako ostatní zvířata, jako Rosomáci, Rysi a Lišky..

Hra vypráví příběh o tom, jak velký bůh Ra vládl zemi wms slots quest pro fontány. Detaily Hry: Poté, co jste načtení Dawn of Egypt, najdete hra je křišťálově čisté, nabízí krásné zlaté, červené, modré a zelené ikony ztělesňující čas Ra který hrací automaty zaplatit většinou.

Play ' n GO se rozhodl, že bude velmi ambiciózní, v roce 2020, stanovené k propuštění 52 nových her tohoto roku který hrací automaty zaplatit nejlepší. Jejich poslední výtvor na startu je Dawn of Egypt, pěti-válcový automat s Egyptskou tématikou a zaměřením na silné symboly což výherní automaty platit to nejlepší na kasina. Získejte až 20 Pyramidy se Točí a symbol upgrady zůstávají během tohoto kola, aby pomohla vytvořit velké točí. V on-line vydání, Scatter Pyramida může proměnit v Divoké Scatter a nahrazuje všechny ikony ve hře. Najít zářící pyramidy na válcích jako scatter symbol se třemi nebo více ikonu poskytuje přístup k další zatočení. V tomto kole mohou hráči vyhrát až 5000x sázku!Podle Play ' n GO, Ředitel Johan Törnqvist: "Jsme již na trhu mnoho různých, zatím v tomto roce, a to bude pokračovat, ale budete také muset dát své publikum, co chtějí, stejně jako jim ukázat něco nového, je to křehká rovnováha a ten, který budeme respektovat v našich plánech." Vstup Ostatních Nových Verzích: nové krásně barevné Egyptský themed vydání se nyní připojí tunu nového obsahu od švédského vývojáře gold coast hotel casino formou bufetu.