Vědecké Hry očekává, snížit více než $100m v čtvrtletní náklady jako součást úsporných opatření uprostřed koronavirus pandemie vzestup poker laboratoře promo kód.
V trading update, dodavatel zajištěno, že měl "silnou likvidní pozici," má natažený zhruba 480m pod jeho Revolvingového Úvěru (RCF) pro posílení podnikání. Vědecké Hry bude kombinovat půjčky s přibližně $200m jeho hotovost na ruku na pomoc podnikání vzestup poker 6 max rozsahy. Dodavatel má také 82% úrok v SciPlay, které má přibližně $130m v hotovosti na ruku, žádné nesplacené dluhy a 150 milionů dolarů, k dispozici pod jeho RCF vzestup poker rozdrtit baron. V další úsporná opatření, společnost má zaveden hodinu a věnovat snížení, vycházky a snížení síly magkano sahod ng casino dealer.

Vědecké Hry předpovídá, že v důsledku úsporných opatření jeho Q2 náklady budou sníženy o více než 100 milionů dolarů magik slots no deposit bonus. Společnost předpovídá, že kapitálové výdaje za celý rok 2020 být v rozmezí $210m-240m, v porovnání s $300-330m odhaduje dříve magneta lane. Barry Cottle, Vědecké Hry, generální ŘEDITEL společnosti, řekl: "Budeme i nadále snižovat naše náklady, takže můžeme pozici naší společnosti být ještě silnější konkurent jako průmysl se začíná zotavovat."Rozmanitost našeho podnikání, které slouží zákazníkům v celém odvětví a po celém světě, nám dává jedinečnou sílu v těchto těžkých časech." hazard s bohem.