Tennessee sportsbook operator Tennessee Akce 24/7 podal žalobu proti Tennessee Loterie v reakci na pozastavení jeho sportovní sázení, licenci na začátku tohoto týdne. V žalobě místně vlastnil subjekt vyzval regulační proces používá k pozastavení své licence texas holdem poker real money paypal. Suspenze byla předána na základě podezření, debetních karet, nicméně, Tennessee Akce 24/7 soutěže na úrovni podvodu, který vyšetřovatelé se domnívají, vzal místo. Sportovní sázení vyšetřovatel pro loterie, Danny DiRenzo minulý týden uvedl, že měl společnost zavedla správné vnitřní kontroly, jak je uvedeno v jejich žádosti o licenci, podvodné činnosti by byly zpozoroval a zastavil mnohem dříve.

DiRenzo zvýrazněna jedna instance, kde hráč uloženy $10 bezprostředně následuje 184 vkladů z dalších sedmi karet se sedmi různými jmény. 124 z těchto vkladů byly úspěšné, což umožňuje hráči umístit více malých sázek a pak vybírat výhry jak můžete vyhrát v pokeru. Uvedl, že bylo jasné, že na hráče byla účast v úvěrové podvody, praní špinavých peněz, krádež identity nebo podvodu drátu. Ve svém projevu na zasedání loterie deska, DiRenzo řekl: "To je vážné, závažné trestné činnosti, pravděpodobně v desítkách, ne-li stovky tisíc dolarů za škody, které s více skutečných osob a podnikání oběti." Nicméně, i přes DiRenzo je zjištění, podal žalobu na provozovatele tvrdí, že loterie jednala mimo svou pravomoc tím, že pozastavení jeho licence jak můžete vyhrát velký na hrací automaty.

Tennessee Akce 24/7 je jedna ze šesti sázkových operátorů ve státě a jeho zavěšení přijde během jednoho z nejrušnějších období v roce s NCAA Března Madness turnaje v plném proudu. Ciaran má deset let zkušeností psaní pro některé z největších jmen v eSports, poker a kasino průmyslu.

Hazard News Site DDM jak můžete vyhrát v blackjacku.