Telefonické dotazování dotázaných celkem 1,019 dospělí se šíří po celé zemi a má rozpětí chyby nastavena na 3.8 plus nebo minus procentní body.

Docent Donald Hoover, který pracuje na Univerzitě je International School of Pohostinství a cestovního Ruchu Řízení uvedl, že jednotlivci žijící v Americkém není čelit jakékoli problémy v přístupu k ilegální sportovní sázení weby a porušují federální zákon. Nejvyšší Soud, aby rozhodnutí o věci jednou a pro všechny dark souls 3 více naladění sloty. listopadu, na Fairleigh Dickinson University PublicMind průzkum byl propuštěn a ukázal, že většina dotazovaných byla ve prospěch legalizace sázení na sport po celé zemi.

Více než 68 procent dotazovaných uvedlo, že nechtějí více kasin, 16 procent hledaný počet kasin mají být sníženy a pouze 11 procent chtěl více kasin, které mají být vyvinuty. dark souls 3 více magické sloty. Sportovní sázení je legální pouze v Nevada, Delaware, Montana a Oregon, jako všechny zbývající státy dodržovat Profesionální a Amatérské Sportovní Protection Act (PASPA), který zakázal sportovní sázení od roku 1992. V prohlášení, Krista Jenkins, profesor politických věd a průzkumu ředitel řekl, že "veřejnost je v této otázce rozdělena, a vypadá to, že důvody rozdělení pramení z letité potíže se sladěním konkurenční táhne peněz a morálky 888 poker jugar con amigos. Lidé jsou zjevně obavy o dopady hazardu na jednotlivce a jejich rodiny, ale také vědomi výhod, které pocházejí z více peněz pro stát z něčeho, co lidé už dělají".
Výsledky ukázaly, že více než 48 procent dotázaných chtěl sportovní sázení legalizoval a našel jen 39 procent proti sportovní sázení 888 poker je to bezpečné. The American Gaming Association (AGA), údaje ukazují, že pouze 2 miliardy dolarů v právní sázky byl umístěn na college football a NFL her v roce 2016 se ve srovnání s odhadovanými 90 miliard $v nelegální sázky. Průzkum také ukázal, že většina dotazovaných již se domnívají, že Američané jsou zapojeni do ilegálních sportovních sázek a legalizace průmyslu přinese ve více příjmů pro každý stát.