Cleveland Cavaliers se stali poslední tým NBA podepsal partnerství s daily fantasy sports poskytovatele FanDuel jsou tam slot kaňony v národním parku zion.
Podmínky dohody nebyly zveřejněny, ale bylo oznámeno, že jako součást dohody, FanDuel získá možnost propagovat své webové stránky prostřednictvím značky na aréně značení na Cavs domů soudu, Quicken Loans Arena, a na oficiálních stránkách týmu. FanDuel a Cavaliers bude také zahájí propagační kampaň, přezdívaná '#FanDuelfortheWin Loterie', nabízí účastníkům příležitost vyhrát VIP zážitky na nadcházející domácí zápasy, stejně jako ostatní ceny, jako jsou vstupenky, podepsané zboží, a další klub-související produkty. "Cleveland Cavaliers jsou jedním z nejvíce dynamických týmů v NBA, s vášniví fanoušci a vzrušující soupisce," FanDuel generální ŘEDITEL Nigel Eccles píše se v prohlášení.
"Cavs plně sladit s FanDuel misi, aby se sport více vzrušující pro fanoušky basketbalu." Nové partnerství s Cavaliers nyní přináší FanDuel NBA partnerství až pět týmů, které mají udeřil samostatné partnerství se zabývá Boston Celtics, Philadelphia 76ers, Houston Rockets, a Minnesota Timberwolves nejsilnější kombinace v texas holdem poker. Mezitím, globální fantasy sportovní platforma developer Mondogoal vstoupila do partnerství své vlastní, dopracovat se k dohodě s fotbalový gigant FC Barcelona, je považován za jeden z nejprestižnějších fotbalových klubů na světě. Jako součást dohody, Mondogoal již vyvinula a zahájila Barcelona-značkové verze fantasy sportovní hra, že klub příznivci mohou nyní přístup, ať jsou kdekoli na světě. "Barcelona je největší, nejvíce zabývají klub na světě na sociální média, s více než 80 milionů Facebook následovníky, a víme, že následující bude klíčem k úspěchu našeho partnerství," Mondogoal CEO Shergul Arshad píše se v prohlášení nejsilnější pre flop poker ruce. "Jejich fanoušci jsou vášniví a zapojen do všech věcí, Barca, a je to nový, zábavný a inovativní způsob, jak pro ně sledovat a podílet se s jejich přáteli a příznivci po celém světě, v reálném čase." Fantasy sportovní vývojáře novou smlouvu s FC Barcelona je poslední v rostoucí počet partnerství má společnost udeřil s dalšími fotbalovými kluby nejsilnější kombinace v texas holdem. Mondogoal má již zajištěné nabídky s italské Serie A klub AC Milán a anglické Premier League oblečení, Manchester City, Liverpool a West Ham United. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre poker ruce šanci na výhru kalkulačka.