Sturridge byl široce hrotem připojit Newcastle na půjčku před provedením nečekané, na poslední chvíli přepnout do West Brom blackjack as a side hustle. ledna, 24 hodin předtím, než tento krok byl oficiálně oznámil, což způsobilo, že sázkové kanceláře na lomítko šance z 66/1 k 5/2 blackjack as a dog's name. Jeden dokonce ztratil i svůj pokus o 5000 liber vsadit na pouhých 30 liber ($39), když mu bylo řečeno, že bylo všechno bookmaker byl připraven přijmout. Kdyby bylo, informace ukázaly být nepravdivé, protože útočník se stěhoval do West Bromwich Albion dní později. Ve středu, Slunce citoval sázení průmysl zdroj, který řekl, že někteří zákazníci se snaží umístit sázky až do výše £5,000 ($6,400) na West Brom tah.
Nejmenované sázkové kanceláře řekl The Telegraph, že červená vlajka byla zvýšena o Inter Milán sázku, protože to bylo umístěno někdo popsal jako "blue-collar worker" "skromné prostředky." Není známo, zda tento incident byl součástí FA rozsáhlé 11-měsíční vyšetřování fotbalista chování. Pokud je zjištěno porušení pravidel FA pravidel, bude pravděpodobně čelit pokutu a/nebo pozastavení.

"Daniel má také kategoricky uvedl, že on nikdy vsadil na fotbal. listopadu reagovat na obvinění sázka alla roulette cruciverba.

"Jsme podezřívaví ohledně specialista sázky, jako je tento, když zákazníci chtějí vsadit 20 liber natož 5.000 liber," řekl zdroj sázka minimálně poker.