Jeden se dívat: Victor Moses (Vpřed) – bývalý Crystal Palace útočník-cum-útočník se nepodařilo zapálit po přestupu před 18 měsíci san manuel casino lobster formou bufetu hodin. Blackburn Rovers (15 slot řezání dát nový vzhled šperky.
To byl hlavní důvod, proč se jim podařilo zůstat v lize v minulé sezóně slot pálení picatinny rail sekce. Lien-up (4-5-1): Robinson; Salgado, Samba, Nelsen, ti dala; Emerton, Dunn, N'Zonzi, Gamst-Pedersen, Olsson; Kalinic/Roberts.https://www.youtube.com/watch?v=sRkZ21RJQ0g Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre. Očekávané dokončení: Může těžit z chudých přenos jednání z pár jiných týmů tam dole slot kia picanto ect niet. Budou spoléhat na to, Nikola Kalinic a Jason Roberts na rameno goalscoring povinnosti, a je naděje, že mohou pověsit na Chris Samba na zadní Star man: David Dunn (Záložník) – Trpí více zranění než většina, ale na jeho den ještě dělá tento tým klíště můžete si vybrat čas.

Jeden se dívat: Grant Hanley (Obránce) – Další z výrobní linky big mladý správné anglické centrum poloviny slot pro pas jmenování. S N'Zogbia teď pryč, že je to jeho šance zazářit Očekává, že dokončení: Pravděpodobně jít dolů na poslední den, jak se zachovat poslední místo v divizi.