Plus-Pět Gaming dnes oznámila, že oni obdrželi souhlas na jejich použití k PhonepayPlus pro spuštění Prémiové služby pro mobilní hraní qt signály a sloty mezi třídami. V průběhu posledních osmnácti měsíců, Plus-Pět Herní, dokončil nabídky po celé Evropě a zahájila téměř 15 white-label stránky s podobnou množství v potrubí, aby jít žít po celý rok 2011 qt signály a sloty mezi závity. Poté již zahájila Playphone Bohatství, Bet2Go Casino, Betcirca Mobilní A Ventti.com a s mnoha dalšími více mobilní herní engine poskytovatelů a nový white-label partnerů v potrubí qt návěstidla und deutsch sloty. Mark Jones, Marketing & Business Development Director Plus-Pět Herní, komentoval, "Plus-Pět jsou rádi, že byly schváleny PhonepayPlus nabídnout PSMS služby, jak víme, toto je jedna z preferovaných metod ukládání pro mobilní zákazníky.

Stále rostoucí zájem o mobilní prostor, Plus-Pět Herní podnikly kroky, aby zajistily, že mohou nabídnout full-service, aby jakýkoli subjekt, který si přeje spustit na mobilním telefonu. • Plus-Pět Herní, poháněn AliQuantum Herní Platformy (LGA Class 4),která byla zahájena na International Gaming Expo (IGE) 2010. Plus-Pět jsou schopni nabídnout i J2ME řešení s více než 30 her a smartphone řešení, které zahrnuje více než 25 her pro iPhone & Android telefony. Na PhonepayPlus schválení znamená, že kromě mnoha jiných platebních metod, které již jsou k dispozici, jakékoliv mobilní služby běží na Plus Pět licenci lze nyní také nabízejí PSMS – umožňuje zákazníkovi uložit pomocí textových zpráv.

• Plus-Pět děl s některými z předních poskytovatelů on-line a mobilní obsah včetně Nenormální Software, AliQuantum Gaming, Cellectivity, Útulné Hry, Stream2Play & IGT palmares mistrovství du monde de poker.