Reproduktory se budou všechny hrát nedílnou roli v rozhodování letošní Sázení na Sportovní Konferenci, největší a nejlepší v historii, s akci, která se koná 18. Jsme poctěni, že BOS vyzval Betradar a naši odborníci pomoci přinést odborné znalosti, aby tyto debaty a diskuse, které sedí přímo v centru průmysl je současnost a budoucnost." ● Pro dotazy ohledně vstupenek, sponzorství nebo výstavní příležitosti, prosím, kontaktujte nás na [email protected] sainsburys on-line nakupování sloty k dispozici. Paříž Smith Pinnacle odráží na úspěchu BOS 2017 tím, že říká: "nejlepší týden strávený mimo kancelář v letošním roce, a nejvíce působivých sítí příležitostí v průmyslu." Samuel Barrett, Herní Ředitel Trustly, komentoval: "Sázení na Sport je nejlepší platforma v rámci sportovního sázení průmysl sdílet poznatky a zkušenosti v oboru jak moc je nokia 106 ve slotu. Line-up patří klíčových průmyslových postavy jako Jason Červenky, generální ŘEDITEL, DraftKings; Anthony Werkman, generální ŘEDITEL, Betway; Jesper Karrbrink, generální ŘEDITEL společnosti, Pan Zelený, Paris Smith, generální ŘEDITEL, Pinnacle; Richard Flint, generální ŘEDITEL, Skybet; Per Widerstrom, CEO Fortuna Group; Slavko spajić, který SVP on-Line Hraní her, Hard Rock International; George Daskalakis, Zakladatel a generální ŘEDITEL, Stoiximan & Betano; Constantinos Antonopoulos, Místopředseda, Intralot; Mark Bingham, Zakladatel, Sportingbet; Fabio Schiavolin, generální ŘEDITEL, Snaitech; Matthew Porter, CEO Professional Šipky Corporation; Bill Mumraj, Výkonný Ředitel, SBOBet; Len Brown, ředitel Právního úseku, PGA Tour; Snookerová Legenda Ronnie O ' sullivan, a Matt Scarrott, Ředitel Sázkové kanceláře, BetVictor.Účastníci se mohou těšit na ústa zalévání výběr dráhy určené pro nejširší sortiment aktuální témata formování podnikání se šíří přes více než 90 obsah sezení v průběhu tří dnů. Za šest týdnů, Sázení na Sportovní Týden představí ne méně než 250 myslel vůdci, inovátoři a tvůrci rozhodnutí shromážděné ze sportovní sázení, esports, kasina, pobočky, médií a sportovních odvětvích.
září na slavné Londýnské Olympii jak moc je nokia 4.2 v slot. ● Vstupenky jsou v současné době k dispozici na pěkné Letní Slevou ZDE Získat nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre.

Těším se na sdílení pódia s některými z mých přátel v průmyslu a vytváření sítí s některými z největších operátorů v hraní." Betradar David Lampitt uvítal příležitost být součástí letošní konference dodal: "Sázení na Sport je nyní dobře známý pro zvyšování a diskutovat klíčové problémy a vývoj v a kolem sportovního sázení ekosystému na nejvyšší úrovni jak moc je nokia 3310 v slot. Budou zahrnovat vstupy z operátorů; dodavatelé; poskytovatelé služeb; pobočky a mediální zájmy, platby specialisté, compliance, práva a právních expertů; a sportovních klubů a organizací martingale casino du liban menu. V současné době neexistuje žádná jiná událost, která se blíží kvalitě a množství reproduktorů, které byly sestaveny pro Sázení na Sporty.