Codere Italia, společnost patřící do španělská herní skupina Codere, má silný tah, jak zvýšit jejich přítomnost na italský herní trh s akvizicí 75% italských společností, Herní Služby wisconsin státní daň na hazardní hry výhry. Herní Služba působí v sektoru rekreačních strojů s místem konání v Formello, v Římě, pod vedením Giovanni Gargelli reddit nejlepší online poker kanada. Pod Gargelli, společnost rozšířila prostřednictvím svých 1,235 stroje umístěny 95% v barech, zahrnující rozsáhlé území včetně Piemont, Lombardie, Ligurie, Toskánsko, Emilia-Romagna a Lacio.
Alejandro Pascual, generální ŘEDITEL Codere v Itálii řekl v tiskové zprávě,"... Herní profil Služby plně odpovídá Codere.. reddit nejlepší online poker stránky.
a to jak pro své rozšířené přítomnosti na území a jeho sílu a profesionalitu svého týmu práce.. reddit nejlepší online poker s přáteli. Herní Služba je seriózní společnost, zájem o sdílení operační plán dlouhodobého rozvoje." Pascual také dodal, "Codere růst v Itálii bude i nadále prostřednictvím nových dohod s profesionální společností v sektoru classic wow gear slot čísla. Profesionalita v této oblasti nemůže být improvizované." Herní Služby, Giovanni Gargelli, dodal ve zprávě, "Na dohodu, které nedávno dosáhly s Codere představuje velkou podporu pro naši společnost za účelem dosažení cílů, které jsme si stanovili. Společný podnik na solidní, dobře organizované skupiny s dobře-známé mezinárodní zkušenosti umožní Herní Služby, aby se ještě více zaměřit na trhu a čelit výzvám, s odhodlání a sílu." Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre.