Dodavatel Intralot získala 35% podíl v herní platformy Bit8 prostřednictvím své dceřiné společnosti Intralot Global Holdings BV světový rekord on-line poker rukou.
Intralot má opci na zvýšení svého podílu v Bit8 na 60% během příštích dvou let, za předpokladu, že určité finanční limity jsou splněny světový rekord ruleta stejné barvy. V únoru bylo oznámeno, že obě společnosti dosáhly strategické dohody o partnerství v zásadě, která zahrnovala pořízení významný minoritní podíl luva de goleiro poker speedy iv syntetické trávy profissional.
Intralot CEO Antonios Kerastaris řekl: "Tato strategická spolupráce je v souladu s naší strategií soustředit se na B2C herní trh, zatímco budeme dále rozšiřovat naše portfolio produktů, zvýšit spokojenost zákazníků a poskytovat výjimečné herní zážitky pro hráče." Bit8 generální ŘEDITEL Angelo Dalli řekl: "Jsme velmi rádi, že další naše strategické spolupráce s Intralot skupina, která dává Bit8 potřebné globální dosah, který nám umožní dosáhnout naší vize nabízí nejlepší herní platforma v průmyslu doplněné širokou škálu profesionálních služeb a řešení." Intralot vykázala 20% konsolidované tržby zvýšit na výši 1,85 mld luva de goleiro poker rychlé iii ortho tech profissional. eur pro rok 2014, zatímco příjmy mateřské společnosti se snížil o 43% na €85.7 m luva de goleiro poker ultimátum.

Kerastaris byl jmenován jako CEO v listopadu, poté, co předtím držel pozici finančního ŘEDITELE, nahradí Constantinos Antonopoulos, který odstoupil po 22 letech v roli. stanice služby geant casino annemasse.