Betfred potvrdil své sponzorství příští rok je Cheltenham Gold Cup co je house edge u blackjacku. Akce bude přejmenována Na Betfred Cheltenham Gold Cup pro rok 2012 a je naděje, že mohou thrash dohodu pro budoucí závody.Šéf Betfred, Fred Udělal, poznamenal: "Sponzorování Betfred Cheltenham Gold Cup je jeden z nejlepších momentů mé kariéry a už teď se těšíme, až si o budoucnosti, které byly velmi zapůsobila profesionalita Edward Gillespie a jeho tým." Jakákoliv nová dohoda může záviset na tom, zda kurz rozhodne prodat závody v čele až do festivalu jako součást "road to Cheltenham" série.
Podívejte se sem, na tablog pro nějaké zprávy o jednání o nové dohodě co je dům výhoda v hazardu. Ladbrokes oznámila dva nové smlouvy o dodávkách, které bude pracovat po boku svých jednat s Microgaming.eGaming Review uvádí, že ujednání s oběma Blueprint Gaming a Ash Gaming vytvoří "nejširší portfolio her vůbec, které nabízí bookmaker." To bude především slot hry, které obě poskytují, včetně Alice ' s Wonderland, Midas Miliony, Viz, Bejeweled 2 a Casper co je dům výhoda v blackjacku. Sid Sexistické je vítaný doplněk k jakékoli webové stránky schwalbe black jack sbc 24x1 90.

Sportech se stala poslední zahájit iGaming affiliate program poháněn Příjmů Access schwalbe black jack vs nobby nic. Vernons.com, Littlewoods Herní a Fotbalové Bazény budou mít prospěch z programu. Ty, které podporují program inauguračního značky, Vernons, mají nárok na 50% provize na hráče příjmy až do roku 2012. Poté standardní komise bude klesat zpět dolů až 35% na poker a kasino schwalbe black jack valivý odpor. V nadcházejících měsících se zahájí Littlewoods Herní program s Football Pools také očekává, že v blízké budoucnosti. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre.