Britský Reklama Standards Authority (ASA) je získávání nových pravomocí na Březen 1, 2011, držet houpat se přes něco "přímo související s dodávkami nebo převodu zboží nebo služeb". Normy, které tyto budou posuzovány zůstávají stejné v rámci Výboru Reklamní Praxe (SZP) Kód, ale ASA bude jejich použitím pop-up okna, bannery, placené vyhledávání, e-maily a viry, stejně jako obsah na sociálních médií, jako je Facebook a Twitter.

Uznává se MarketingWeek, že "cokoli, co chrání veřejnost musí být dobrá věc," Paddy Power je Adam Perrin poznamenal, že web je velmi odlišné zvíře z tradičních offline advertsing. To, co trápí Perrin je odpovědnost společnosti budou hradit ze své vztahy s weby třetích stran, jako jsou pobočky, která se nabízí zákazníkům jménem společnosti největší high limit slot wins. "Spolupracujeme se stovkami webových stránek, které nabízejí celou řadu sázení pobídky, peníze-back speciály a exkluzivní šance, takže výzva pro nás bude policie je všechny efektivně." Jiní se domnívají, že policejní výzva bude ASA, zejména ve snaze sledovat objem dat generovaných prostřednictvím sociálních médií stránky největší high limit slot jackpoty.

Snadnost, s níž stránek může změnit obsah stránky nebo stránky zmizí úplně, bude prokázání porušení CAP Kód, který mnohem náročnější. ASA nebyl plachý o rapu klouby on-line herním průmyslu, o čemž svědčí jejich zkušenosti s Bet365, William Hill, Předseda stírací Losy, GameAccount, Tombola a další. To znamená, že oni neměli problém s Paddy Power je kočka-kickers, takže kdo říká, že to, co 1 největší ruku v pokerové historii. Března přinese casino v national harbor. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre md.