ITÁLIEItalská Vláda schválila dočasnou daň na sportovní sázení obrat, jako národ pokusí zotavit z koronavirus ohniska. Opatření přichází jako součást Vládní oživení vyhlášky; €55bn ($60.36 bn) slib pomoci obnovit všechny podniky a odvětví v Itálii má colorado povolit online poker. Daň z obratu se bude vztahovat na všechny sportovní sázky-související činnosti v Itálii, včetně on-line maloobchodní a virtuální sporty, které budou dočasně použity nejméně do 31 destiny 2 slot na runu jsi našel v truhle s pokladem do kalichu.
prosince 2022. Původní návrhy volal na 0,75% daň na všechny sportovní sázení obrat, který viděl úvodní výkřik z průmyslu, obchodu s orgány naléhají na jednání se bude stažena. Nicméně, 0,5% tvoří 'uložit sportovní fond, zaměřený na zvyšování tolik potřebné peníze pro sportovní ligy, které se potýkají poté, co byl pozastaven v polovině Března destiny 2 slot runy do kalichu. Klíčovým aspektem jakéhokoliv obratu-na základě daně je, že daně sázení zvládnout, spíše než příjmy, takže pokud sportovní sázky společnost přijít o peníze na zápas, bylo by to pak ještě musí zaplatit daň na sázky podané v průběhu této události.ŠVÉDSKOMezitím ve Švédsku, ministr pro sociální zabezpečení Ardalan Shekarabi předložila úpravy Vládě je sada hazardní hry dočasné opatření. Minulý měsíc, to bylo oznámil, že by omezení při současné pandemii, včetně hazardní hry týdenní limit vkladu SEK 5,000 ($519), on-line kasina lhůty a 100 SEK szp na bonus nabízí.
Nicméně, revidovaný návrh by vyloučení dostihového sportu a sportovního sázení z vkladu limit SEK 5,000. On-line hazardní hry obchodní sdružení BOS domnívá, že opatření nejsou společného s ochranou spotřebitele, jako údaje ukazují, online casino činnost není zvýšení, ale dostihy sázení. A BOS prohlášení řekl: "je zřejmé, Vládní opatření, a to navzdory své rétorice, nemá nic společného s ochranou spotřebitele."Ale dělat to s cílem poskytnout výhody pro hazardní firmy, které je úzce spojené, jako je například jízda na sázení, společnost ATG, s většinou jeho členů správní rady jmenuje Vláda." destiny 2 slot na runu do kalichu.