Největší vily mají vlastní bazén, posilovna a jídelna s oddělenou butler vstup, stejně jako knihovna, mediální místnost a kadeřnické křeslo v místnosti, kosmetické služby náhradní plsť pro pokerového stolu.

Hotel také nabízí zasedací místnost pro schůzky, bar a herní místnost stejně jako promítání filmu místnosti, kde prescreenings MGM Studio filmy mají být zobrazeny opakovač se vsadit. Zámek hostil kdo je kdo sporty, Hollywood, podnikání a, samozřejmě, herní průběhu let kostky house edge.
"Peníze nejsou limitujícím faktorem při budování tohoto místa." MGM Resorts International otevřel čtyři-patrová Vile přiléhající k MGM Grand 20 lety, letos v Květnu, aby lépe soutěžit o VIP podnikání po spuštění Bellagio a Benátské v říjnu 1998 a v Květnu 1999, resp best texas holdem app iphone. Zámek je opraven kolem 97 školený personál a 67 podpůrný personál, včetně kuchyňského personálu best texas holdem app for mac.
To ukazuje, jak konkurenční kasina jsou pro ultra high-end a jak moc ti hráči mají na poptávku nejlepší ubytování best texas holdem app ios.