Teď Jennings najde sám škrábl Merseyside Policie, jako kdyby to byl autorádia na milost skupinou dětí ve městě. Dostat sebe a své přátele, aby dal peníze na to opravdu není moc vychytralý způsob, jak opravit hru, po tom všem. Skotský FA bude dělat žádný další komentář v této fázi." Merseyside Policie později potvrdila, že devět mužů bylo zatčeno přes Merseyside a Glasgow ve vztahu k událostem a jsou při pohledu na nabíjení je "spiknutí s cílem podvést." Informací poprvé přišel na světlo, když se Modrý Čtverec hlášeny SFA, že viděli sázkové vzory na hru.

Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre. Příště buď musí ukázat trochu zdrženlivosti, když žádal, aby opravit hry, nebo prostě být trochu chytřejší o tom (ne, že bychom tu schvalujete jeho jednání za vteřinu) peníze roll automat online zdarma. Vyplývá to rozsáhlé šetření ve vztahu k údajné sázení nesrovnalostí ve Skotské Premier League zápas mezi Motherwell a Srdce na 14.

"Při šetření zahrnuje několik dalších osob mimo Skotsko, to je důležité zdůraznit, že důkazy shromážděné v průběhu této důkladné šetření se účastní pouze jeden Skotský zápas. Když Jennings dostal jeho rozkazy s osmi minut na Fir Parku v prosinci, to bylo stěží překvapující zvrat událostí vzhledem k tomu, že měl nejhorší disciplinární záznam v klubu peníze hrací automaty pro prodej. "Motherwell FC jsou si vědomi situace a vydá odpověď v řádném termínu ukládání peněz expert dluh z hazardu. Hazardní šetření Komise dospěla k závěru, s Merseyside Policie fotbalista do vazby v průběhu zápasů obvinění seven clans casino thief river falls postel chyby. Každý by byl v pohodě kdyby se nedal a řekl svým přátelům, dát opici na něj dostal červenou kartu.