Přibližně devět měsíců po odsouhlasení duševního vlastnictví, práva vypořádat s A+E Networks a švédské on-line kasinové hry developer, NetEnt AB, oznámila spuštění video automat, aut jak se dostat poker night 2 v roce 2021. kolem televizního vysílání je populární Vikingové televizní drama série. Název funkce 'pohlcující záběry': Stockholm-založeno inovátor používá oficiální čtvrtek tisková zpráva k prohlášení, že jeho nová Vikingové-značkové video automat s pěti válci a tři-řádek název, který funkce 'pohlcující záběry a snímky inspirované historické drama' vedle vystoupení ze série hlavních protagonistů, Ragnar Lothbrok a Lagertha.

Speciální funkce-spousta: NetEnt vysvětlil, že jeho nejnovější inovace je 243-způsoby-to-win předem, že přichází s unikátní Raid Točí symbol, stejně jako Hotspot a Štít speciální funkce jak se dostat poker night 2 ve službě steam. Jako by to nestačilo, firma podrobné, že Vikingové také nabízí Raid Otáčení režim, který rozšiřuje hru do sedmi válci a pěti-řádek název nabízejí některé 78,125 betways. Užijte si "Temné období": Bryan Upton, Herní Produkty, Ředitel pro NetEnt, uvedl, že jeho firma nového Vikingové-značkové video slot je určitě hit s hráči, protože to umožňuje nadšence, aby se jejich slunce kompasy a připojte se k severským válečníkům z "Temné období" za účelem 'bitva o jejich kořist.' Upton prohlášení číst.. jak se dostat poker night 2 položky. "S jeho epické vyprávění a loajální globální fanouškovskou základnu, Vikingové je kultovní série. To je perfektní značka pro nás s partnerem a přivést k životu pro slot hráčů.

Od první oznamuje partnerství na LED v únoru, očekávání a vzrušení buduje po celý rok blackjack altyaz l izle. V NetEnt AB, jsme velkými fanoušky Vikingové taky a jsou spokojeni s výrobkem jsme vytvořili." Šestá série je na cestě: NetEnt má pobočky po celé Švédsko, stejně jako ve Spojených Státech, na Maltě, v Gibraltaru a v Polsku, zatímco A+E Networks nedávno prohlásil, že Vikingů, který jako první měl premiéru v Březnu 2013, byl prodloužen na 20-epizoda šesté sezóny. blackjack american pub and grill.