Vývojáři Cubeia zahájily své vlastní sociální poker network. Na základě obchodního poker platformy, Cubeia Sociální síť nabízí varianty pokeru, včetně Texas Hold ' em, fixed, hrnce a no-limit cash games, multi-table turnajích a sit 'n go black ops 4 blackjack skrýš místech.

V současné době v BETA podobě, síť se může pochlubit plně citlivý HTML5 poker klient, který je slučitelný s všechny operační systémy a hlavních prohlížečích, stejně jako většina mobilních zařízení a počítačů. Síť nabízí jednoduché integrace webových stránek a WordPress plugin, stejně jako stahování z kůže a jiné značky customizaci black ops 4 blackjack rezervy. Úspěch systém, žebříčky, Facebook integrace a operátorem turnajů jsou nastaveny na být přidány v průběhu času. Cubeia Ltd co dělat světla na horní části hrací automaty říct.
výkonný viceprezident Lars J co znamenají čísla na ruletě přidat až. Nilsson říká: "je nejvyšší čas, že každý, kdo je schopen začít pokerové stránky bez složitého procesu prodeje nebo soudních tahanic.

"Na Cubeia podívali jsme se na možnost zahájení skutečně otevřené pokerové sítě na nějakou dobu, a se vzestupem sociálních hazardních her, jsme se rozhodli jít dopředu. "Takže pokud chcete, aby vaše stránky o pokeru, pak jen přijít a vidět nás, protože jsme otevřené pro každého." co dělat kurzy zaplatit v craps.