čtvrtletí finanční zprávu kartu, i přes rostoucí příjmy 11% rok-na-rok. Bengtsson údajně lišil s Betsson představenstva o činnosti společnosti v Turecku a její akviziční strategii.
V pondělí, Betsson oznámila, že se rozhodla "restrukturalizovat a zefektivnit organizaci s ambicí, aby to bylo efektivnější." Oznámení navrhl, by to znamenalo snížení Betsson celkového počtu zaměstnanců přibližně o 160 pozic. Před odstřelem, Betsson je celkem Malta výplatní listině bylo více než 1100 zaměstnanců je casino v niagara falls. Svenska Spel je protiargument je, že soukromé subjekty, které již vybudoval významný hráč databází jejich vlastní během svých mnoha let slouží švédské zákazníky bez místní povolení, a tak je vše spravedlivý v lásce, válce a hazardních her new york open. Měla by vláda nesplňují tyto obavy BOS' členy spokojenost, Hoffstedt varoval, že problém byl pravděpodobně skončí u soudu, což by mohlo oddálit liberalizován trh je naplánováno otevření přihlásit se na časové sloty google. Švédský on-line hazardních her provozovateli Betsson AB je ořezávání kolem 160 zaměstnanců jako součást účinnosti tlačit.
The Times of Malta oznámil, že 130 postižených zaměstnanců vycházejí z Betsson je Malta kanceláře, a to růžové kombiné byly vydávány v pondělí přihlásit se na časové sloty online. Bengtsson byl následoval ven ze dveří v prosinci chief technology důstojník Stefan znám jako nordin a produktový ředitel Jörg Malang přihlásit se na časové sloty aplikace outlook.