Macau top herní regulátor skončil přeskakování tento týden Global Gaming Expo (G2E) Asie konference vzhledem k podezření na přítomnost nelegálních online provozovatelů hazardních her mezi vystavovateli. Paulo Martins Chan, ředitel Macau Gaming Inspekce a Koordinace Bureau (DICJ), byl naplánován, aby přednesl hlavní projev na Den 2 G2E Asie párty, ale vytáhl na poslední chvíli planche ruleta zalijeme garáži. Na DICJ rozhodla proti odesílání výměnu reproduktoru. Macau News Agency oznámila, že Chan (na snímku) se rozhodl proti projevu na konferenci po obdržení stížnosti, že někteří vystavovatelé byli "pomocí Macau výstava na podporu nelegální on-line hraní." Na DICJ zahájila "důkladné šetření" do těchto stížností a pocit "to bude vhodnější pro Úřad není, aby se zúčastnili činností v držení příslušných organizátorem výstavy" až výsledky tohoto šetření byly známé planche ruleta zalijeme electromenager.

Podobné stížnosti byly podány následující 2018 konference, které vedly DICJ vydat prohlášení začátkem tohoto měsíce připomínat vystavovatelů, že online hazard je nezákonné v Macau a že DICJ by se "zvláštní úsilí", aby zajistily, ne jeden se dostal pryč s podporou nezákonné činnosti planche ruleta zalijeme cybex. Je to jasné, zda tyto dvě věci jsou přímo související, ale Macau tisková Agentura následně oznámila, že Macau Soudnictví Policie zatkla 27-letý muž ve středu pro podporu neidentifikovaný online herní stránky na konferenci jsme kasino na kasinu. Jedinec, který postrádá místní herní licenci, údajně hostil stánek že prominentně vystupoval v Macau je oficiální pečeť a vlajka na podporu 'zábavní segment, se jeho společnosti, otevřít ho, aby potenciální podvody. G2E Asii nebylo vždy nejhladší jízdu pro jeho organizátor, Reed Exhibitions můžete vyhrát na ruletě online.
V roce 2012, patentový spor mezi Asijské a Západní elektronické herní stroje vývojáři vyhodil do slovní bitka, zahrnující konferenci zaměstnanci a někteří Macau úředníků. Vysoce veřejné tiff přesvědčen některé přístroje tvůrci přeskočit konference příštích vydáních.
Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre.