Shuffle Master je nákup Ongame byl zrušen z důvodu dodavatele, obavy týkající se ekonomické klima v Evropě v blackjack by rozdělíte esa.

To bylo oznámeno na začátku Března, že firma vstoupila do "definitivní dohody" k nákupu pokerové sítě od operátorů BwinParty za celkovou úplatu ve výši 20,5 m, z nichž 10 milionů eur, bylo závislé na budoucí legalizaci skutečné peníze online poker v USA, ale dohoda byla nyní ukončena v blackjack dealer musí zasáhnout co. Shuffle Master chief executive Gavin Isaacs říká, že obchodní podmínky v Evropě, "dramaticky se zhoršila", protože byla dohoda poprvé oznámena, což znamená, že Ongame je operace post-akviziční "není dosažení krátkodobých výsledků jsme se původně očekávalo, a bude vyžadovat větší probíhajících investic, než se předpokládalo". Dodal, že nejistě kolem načasování ověřování a zavádění legální online poker v USA byl také faktor v rozhodnutí. Zrušení dohody hrozí, že nedávno oznámila, on-line hraní partnerství mezi Shuffle Master, Ongame a Bally Technologies, a Shuffle Master, Ongame a Aristokrat.

Popisuje ukončení diskuse, jak vzájemné, BwinParty prohlášení uvedl, že prodej nepotřebného majetku, například Ongame zůstal "hlavní část" jejich strategie, a že budou "re-zapojit další třetí strany", které projevily zájem o získání Ongame, s další oznámení nastavení musí být provedena v případě potřeby. BwinParty ředitel firemní komunikace John Shepherd řekl Hazard Insider, že ukončení diskuse dal jeho společnost "žádný důvod k obavám", přes "je samozřejmě zklamáním," výsledek v blackjack měla rozdělit desítky. "Jsme si vědomi, že Ongame je stále na špičkové světové pokerové síti, a to nám dává důvěru, že re-zapojit se s našimi zainteresovanými stranami přinese uspokojivý závěr," dodal jak vyhrát v casino loupež.
Pastýř také uvedl, že tam byl žádný právní problémy vztahující se k rozdělení jednat, a že obě společnosti zůstaly "dobří přátelé". "Vzájemné dohody v přátelské," řekl. "Tato situace byla vykázána z obou stran jako dvě vysoce profesionální společností zabývající se touto vysoce profesionálním způsobem.".