Top online kasina a mobilní software, poskytovatel, iSoftBet, se chystá nabídnout hráčům vzrušující nová hra této Vánoční sezóny.
Společnost nedávno oznámila nový slavnostní titul, Louskáček, on-line slot vzorované po populární pohádce. Hráče najdete nové hry je naplněn speciální funkce, to vše pomáhá při vytváření velké výhry!Louskáček: nový pěti-naviják, 20 payline hru, má zvláštní Víla Extra Roztočení kola stejně jako win multiplikátory, které zvyšují spolu s Louskáček bonus pine bluff arkansas casino natáčení. V bonusovém kole, hráči mohou vydělat respins, která zahrnuje sticky symboly, které pomohou zlepšit všechny výherní roztočení!Divoké hry může nahradit ostatní symboly k vytvoření výherních kombinací. Všechny symboly mohou být nahrazeny, s výjimkou symbolů scatter by měla zůstat na stejné automat. Louskáček bude poskytovat hráčům přístup Dar, Bonus, pokud symbol je našla naskládané na válci číslo tři by měla zůstat na 16 v blackjacku. Podle Evropské Herní... iSoftBet Obchodní ředitel, Michael Proberte, komentoval nový titul, když uvádí: "Louskáček je kultovní příběh, který každý zná, nebo slyšel měli byste přestat válců na automatu. Na základě osvědčené matematický model a herní mechaniky, že víme, že hráči milují hrát, to zahrnuje jak klasické a originální herní vlastnosti a zůstává věrný pohádkové téma.
S jeho sezónní nastavení a více bonusové funkce, které obsahují vzrušující vyhrát potenciál, jsme si jisti, že hra bude slavnostní hit s našimi operátory a jejich hráči." Rozptyluje Rovné Extra Roztočení: scatter symbol je důležitý ve hře, jak to bude poskytovat hráčům přístup k extra roztočení. Víla Extra Roztočení režimu se uskuteční, pokud tři nebo více scatter symbol se vyskytuje na válcích.Žádné další Pohádky, Scatter symboly, které jsou během otáčení bude mít za následek ještě více udělena!Nová hra je podporován na všech typech zařízení, s hratelností, nabízí v obou výšku a na šířku..