Navzdory navíc vychvalováním 1,5 miliardy dolarů v daňové příjmy Pennsylvania kasina dodat stát každý rok, a ne tvrdí, že kasina mají šířit koronavirus, Vlk však objednat cihla-a-malty herní zařízení uzavřít efektivní zítra. Jen několik hodin předtím, než Vlk je poslední směrnice, devět zástupců z Pensylvánie kasina napsal guvernér nutit jej, aby kasina zůstat otevřené jak se dostat do world poker tour. Záznam ukazuje, že jsme se úspěšně podařilo pandemie. Toma Wolfa (D) nařídil státu 13 kasina zavřít své dveře pro trochu více než tři týdny. Vlk oznámil nové COVID-19 úsilí o zmírnění včera, jako nový koronavirus případů a hospitalizací nárůst v celé Společenství zdarma hry poker guvernér texasu 2. Neregulované a nezdaněné terminály, které jsou předmětem četných státní soudy, pokud jde o jejich zákonnost, a zda vymáhání práva má pravomoc, aby se chopily zařízení, se běžně vyskytují v obchodech a restauracích zdarma hry texas holdem poker.
"Společně jsme investovali desítky milionů dolarů nainstalovat každý zajištění si lze představit. Petici podepsali zástupci Hollywoodu, Lady Luck, Live!Philadelphia, Live!Pittsburgh, Louky, Mohegan Sun, Parx, Presque Isle, a Wind Creek.
"Byli jsme úspěšně působící v rámci komplexní zdravotní a bezpečnostní protokoly, kromě výrazně snížené úrovně kapacity hry zdarma poker texas guvernér.