To by byla největší výhra zatím pro 3-měsíc starý Kolos Syndikáty, sociální sázení rozšíření Kolos sportovní bazény.

Dnes večer bude vzrušující, ale buď jak buď, velké vítězství je jen otázkou času." Bernard Marantelli, Kolos Sázky CEO a Zakladatel dodal: "Kolos Syndikáty již překonal naše očekávání, pokud jde o popularitu mezi pravidelné sportovní sázející a nováčci podobní. Když vstoupil Kolos Vybrat 20 Asijský Handicap bazén s crowdfunded £1,024 lístek, Syndikát třeba Chelsea porazit Watford alespoň 2 góly dnes večer s cílem vyhrát £200 je hazard psychické poruchy. Firma sortiment zahrnuje Kolos sportovní bazény, svět je největší sportovní jackpoty; FreePlay+, inovativní 'free bet marketing platforma, a více nedávno; Kolos Syndikáty, crowdfunding rozšíření hlavní sportovní bazény nabízí.
Těším se na dnešní zápas, on poznamenal: "byl jsem inovátor Kolos "inovativní" crowdbetting řešení a viděl jsem to rozvoj do silné sítě v otázkou týdnů je hazard vedlejší účinek parkinsonovy. Pro další informace, prosím, navštivte corporate.colossusbets.com Bernard Marantelli, CEO a Zakladatel [email protected] +44 20 3393 3662 Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre.

Od svého uvedení na trh v roce 2013, Kolos byl distribuován více než £70 milionů eur v cenách a šel žít s více než třicet B2B partnery, včetně Betfair, Betclic a Betway Africe. TwoPoundPunt má silný záznamy o úspěch s Kolos Syndikáty a teď má hvězda po jeho Syndikáty někdy bere jen sekundy, které mají být vyplněny. Londýn, 15 real money slots no deposit usa. V současné době pracujeme na řadě vylepšení na novou sezónu, včetně žebříčku rozšířit sociální prvek produktu." O Kolos Sázky Kolos Sázky je multi-oceněný bazén sázení operátor, který propagoval cash-out a byla poskytnuta řada patentů ve vztahu k funkčnosti všech forem sázení a hraní her real money slots no deposit free spinů spojené státy. Syndikát již uhradil £8.6 K pro 20% Peněz z jejich lístek, takže nebudou odcházet s prázdnýma rukama, bez ohledu na dnešní výsledek.