Je to také místo, aby si trochu zábavy, a letošní konference se bude konat vůbec první kryptoměna pokerový turnaj crown poker aussie millions výsledky.

Každoroční událost je příležitostí pro odborníky v kryptoměna a blockchain průmyslových odvětví dát dohromady a diskutovat o aktuálním dění ve dvou oblastech crown perth poker turnajů. První místo vítěz obdrží dvě VIP vstupenky na BWC konference se bude konat v Hollywoodu, na Floridě, letos v prosinci a tři noci pobyt v hotelu Diplomat crown perth turnajový kalendář.
července, den po skončení konference BWC pořádá casino-schválený pokerový turnaj otevřít na maximálně 100 hráčů. Blockparty CEO Shiv Madan uvedl, že "Jako jeden z prvních pravda real-svět aplikací blockchain a kryptoměna, my jsme rádi, přidat další kategorie události, jako je poker, aby naše jízdenek repertoáru.

Blockparty přidal několik dalších cen do hrnce texas outlaw poker run 2021. Hlavní cena je v hodnotě $10,000 texas online poker real money. To je drží konkurence, která bude odměna 10 účastníků u vstupu do turnaje a turnajové hráče, kteří eliminovat poker pro vám také obdrží ceny.