Března Šílenství jednoznačně patří k Harvard Crimson, hodně ke zděšení všichni s rozbitým držákem.
Dalších 14 semen, Davidson, téměř uzavřeno Harvardu v odesílání tři semeno domů, ale Marquette, dolů pět bodů s 30 vteřin, se podařilo vytáhnout jeden z jeho klobouk, aby jeho tourney nabídku naživu. Stejně jako to, že miliony Šílenství Března závorkách byly oficiálně zatčen což slot dát ram do.

Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre což slot dát pracího prostředku v. A pak tam byl jiný příběh o dvou číslo 1 semena což slot dát ram v.
Dva číslo 12 semen, Oregon a Kalifornie, každá minulost na kolo 32 s neméně překvapivé vítězství proti dvěma silně vnucuje 5 semen, UNLV a Oklahoma State telefonní číslo pro přídavek casino v everett ma. Zatímco Louisville ukázal svou sílu v trhat a hltat jasně, protože číslo 16 semen v North Carolina a&T, Gonzaga musela spolehnout na dva pozdní koše pískot posledních 16 semen Jižní v tom, co mohlo být jedním z nejvíce památný rozčiluje v historii turnaje. Ale opravdu musíš hodit univerzální klíč na naše držáky na velmi první den turnaje?Aby to bylo fér, Harvard nebyl jediný smolař, který vstřelil rozčiluje na první den turnaje. Víme, že jsi skvělý ve všem, Harvard.