Společnost sponzoruje Hrát Rytíře funkce, která přehraje a zdůrazňuje klíčový moment z každý domácí zápas na videoboard kingdom hearts 3 položka sloty. Lidé se hrnou do něj," řekl. Rytíři-themed automat byl vytvořen po jeho výrobce AGS podepsala licenční dohodu s National Hockey League, což umožňuje Las Vegas-založená společnost, vytvořit NHL-tematické výherní automaty a stolní výrobky v Usa a Kanadě.
Automat je 8 stop vysoký a 8 metrů široký, přičemž prostor pro tři standardní slot hry, a je dodáván s sedadla postaven pro více hráčů eso 1 v pokeru. Cliff Paige, ředitel slot operace na majetku, řekl, že očekává, že hry dělat, "velmi dobře", protože to nabízí společenství-styl hrát a působí jako zábavné pozadí pro sociální média příspěvky. "To, co je monstrum eso dobrý v pokeru.
Roční ANALÝZA růstu poprvé spolupracoval s Golden Knights hokejový tým v roce 2018, když oznámil, že byl jmenován první herní zařízení dodavatele tvoří multi-rok partnerství s týmem. New Vegas Golden Knights-themed slot machine je nyní k dispozici pro přehrávání na South Point Casino eso 1 nebo 11 v blackjacku. Hra, která se nachází hned za Big Sur Oyster Bar, je druhý automat na jeho velikost v South Point raspberry pi 3 b+ micro sd slot. To je něco, že každý má za sebou v Las Vegas, a jsme rádi, že můžeme být jeho součástí." Hry funkce multiplier wilds, které maximalizují vyhrát až 10 krát sázku, podle k uvolnění, stejně jako scatter platí, že může přinést vítězství, když hráči země jeden nebo dva Vegas Hvězdy, jeden nebo dva Zlaté Rytíře nebo jeden násobič. Golden Knights-themed stroj, který debutoval na 22.