Podvod má ozvěny společnost je posledním Mistrovství Světa senzace, v Brazílii 2014, kdy byl schopen přesvědčit velké množství lidí, že to prokázala svou podporu Anglie fotbalový tým tím, že způsobuje ekologické škody na brazilské deštné pralesy."Oholit Pralesa" kampaň ukázala, letecký snímek na část pralesa se slovy "no tak Anglie, PP" vytesané do v pokácených stromů.
Ukázalo se, že veřejnost měla vzít návnadu, což Paddy masivní publicitu, která vždy následuje sázkové kanceláře marketing spory. Místo toho, to všechno bylo provedeno s přesvědčivé CGI 888 poker server.

Najednou, z hříšník svatý, můžete povýšit značku do příběhu," dodal. v současné době dolů. Zmínili jsme, že lední medvěd měl také PP logo přidány v procesu?Paddy Power se stala nechvalně známý tím, že nyní na jeho polemiku-hledání guerilla marketing 888 poker bezpečný ke stažení. "Jsme nasprejoval drahých ruského medvěda, který je žádný zápas pro naše tři lvi," vysvětlil sázková kancelář: odkaz na tři lvi znak, který zdobí dresy anglických fotbalistů.

Paddy Power zpočátku tvrdil, že se uchýlil k drastické opatření ke zvýšení povědomí o neutěšené situaci z jihoamerických deštných pralesů hur spelar muž 5 korts poker. Pak vysvětlil, že to byl photoshop práce a kampaně byla spolupráce s Greenpeace huong dan tai ku casino. Když Paddy Power — kontroverzní UK sázková kancelář — chtěl použít 2018 Rusko Světový Pohár jako platforma upozornit na neutěšenou situaci v regionu lední medvědi, přišel s bláznivý nápad: malovat anglický tým je St huong dan choi poker seno. PP také vzal celostránkovou reklamu v Britských novinách, zobrazující osamělý medvěd putování ledu s heslem "Anglie Až jsem Barviva," pravděpodobně hrát na slova, upozornil na zmenšující se populaci medvědů kvůli globálnímu oteplování corgi cash slot machine místech. "Stali jsme se součástí Mistrovství Světa vyprávění tím, jak tento podvod, a pak odhalil, to byla vlastně spolupráce s Greenpeace.