V Kanadě, 82-rok-starý muž, který tvrdí, že nedávno byl odepřen slot jackpot v hodnotě asi $7,474 vzhledem k jeho podepsání dobrovolné sebevyloučení žádost téměř před dvěma desetiletími údajně slíbil, že on má v úmyslu jít po Ontario Loterie A Gaming Corporation za účelem získání jeho výhry. "Já jsem 17 let starší a já jsem měl operaci mozku asi před osmi lety jak vyhrát velký v kasinu dq11. Ale štěstěna brzy usmál se na Marando znovu jako jeho devátý, dva-dolar spin produkoval jackpot v hodnotě přibližně CAD$10,000 ($7,474).

"Nehodlám se nechat dostat pryč s ním.". Pro jeho část, Marando prohlásil, že OLG Slots At Mohawk Racetrack mu dala CAD$20 za změnu, že on používal na win jeho CAD$10,000 jackpot a že se nyní obrátila na právníka o tom. února jak vyhrát velký na automat. února výhry a rozhodl se vsadit další CAD$20 ($15) na stejném stroji, na jeho cestě ven z Ontario konání texas holdem ellerin s ralamas. "Měl jsem řekl, "strčte si to", ale neudělal jsem to," Marando řekl National Post texas holdem en linea zdarma.

Vyhrál jsem CAD 400 dolarů, že dnes ráno texas holdem es lo mismo que poker. Zaplatili mi CAD$400 a o pět minut později jsem narazila na jackpot pro CAD 10 000 dolarů." I když Rui Brum z Ontario Loterie A Gaming Corporation odmítl komentovat podrobnosti o Marando případ, řekl deníku, že pravidla stanoví Alkohol A Herní Komise Z Ontario zakázat firma z "platit cenu" jakékoli self-vyloučena individuální vival casino 38500 voiron.

"Nemůžu si vzpomenout, před 17 lety," Marando řekl National Post.