Casino dodavatel Synergie Blue bude sponzorovat Digitální Produkt Roku Ocenění na Global Gaming Awards v Las Vegas roku 2020 stránky sloty jsou snadno vyhrát.

Ocenění, v jejich sedmý rok, ale bude virtuální poprvé ve své historii vzhledem k COVID-19-vynucené zrušení G2E 2020, bude vidět firem to bitva ven přes 12 kategorií. Míchání vzrušení z kasina, sázení a tradiční arkádové herní zážitek, Synergie Blue již transformované kasina podlahy po NÁS s jeho jedinečnou směs herního stroje.

Synergie Modrá připojí uznávaný seznam již potvrzených sponzorů, včetně IGT, Aristokrat, Kombinační Hry, Kontinent 8 a Global Payments, s více být odhalen stránky slot vklad 10rb. Hazardní hry Insider COO Julian Perry řekl: "Synergie Blue je skvělý sponzor, protože společnost ví přesně, co je zapotřebí, aby se úspěšné produkty."Vítězem letošního roku je Digitální Produkt Roku bude muset opravdu vyniknout, vzhledem k tomu, vzestup a vzestup digitální hraní."Mezi potvrzené členy naší prestižní porota pomáhá rozhodnout, v letošním roce je Ocenění jsou: Carsten Koerl, ŘEDITEL společnosti Sportradar, Michael Dejong, SVP, Wynn Las Vegas, Christian Stuart, vedoucí Caesars Sport A on-Line Hraní a John Connelly, globální generální ŘEDITEL, Interblock sit and go poker smyslu. Ocenění jsou poháněny Hazardních her Zasvěcených a Herní Americe, v souvislosti s G2E, s BetConstruct vrací jako hlavní Partner Awards již počtvrté. Ceny jsou nezávisle posuzovány podle KPMG zajistit férovost a transparentnost, zatímco všechny užšího výběru společnosti byly kontaktoval; Seznam bude oznámeno v září v našem Výběru časopisu. sit and go poker online.