Jsem také předpovídají odvětví hazardních her všimnete hodně změnit na G2E tohoto roku, ale stále máme dlouhou cestu, než moře hracích automatů na podlaze expo bude snížena a nahrazena něčím novým. Dvě možnosti pro kasina zahrnují vytvoření "mikro-prostředí" pro hráče hrát proti sobě za skutečné peníze nebo vytvoření prostředí pro diváky sledovat a sázet na zápasy, podobné tomu, co Vegas má s UFC události bělení statečné duše.

I když chápu, proč to byl původní strategie, mladší generace nechce být "uvězněni" kdekoliv, pokud chtějí riskovat, že bude hazard, čas je snadno vidět na jejich mobilní zařízení, které je v jejich rukou po celou dobu, pokud chtějí jít ven, oni budou jít ven. "Používáme sporty jako NFL, aktivně budeme podporovat, budeme dělat neuvěřitelný zážitek, takže Američtí zákazníci budou chtít přijít do Hipodromu a pak, když tam jsou, pak budou utrácet peníze a vidíme eSports jako přesně stejný prostor odkaz slot bonus. S G2E 2016 je za rohem, Las Vegas bylo v mé mysli jak dlouho kolo poker bude trvat . Zatímco Hipodromu plán pro esport je pravděpodobné, že bude jiný než Vegas casino je plán vzhledem k regulačních omezení na sportovní sázky v Londýně-založené kasinech, Thomas objímá rozvíjející se trend a hledat inovativní způsoby, jak přilákat nové zákazníky do svého vlastnictví.
Když přijde na skutečné kasíno uvnitř Las Vegas vlastnosti, Coppola radí, aby se přestat myslet jako "krabici sloty" a zaměřit se na psychographics. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre jak dlouho může poker hra.

listopadu 1989!) a to bylo to poslední a největší majetek na pásu jak dlouho hrát poker. Tak proč ne dát jim, co chtějí, místo toho, nutit je dělat něco jiného?MGM Grand je generální ŘEDITEL Jim Murren je příklad Las Vegas vůdce, který chápe, že je třeba upravit jeho vlastnosti, aby zůstali up-to-data s časy plus grand tournois de poker. To bude lepší a lepší plus grand joueur de poker francais.