Jurgen Klopp je strana by měla mít dělal věci trochu jednodušší, ale Divock Origi načechral jeho vedení z pokutového kopu nejbližší poker místnosti do atlanty.

Jamie Paterson je 17-minut strike dokazuje, dost pro Lee Johnson nejbližší poker room v new york city. Shane Long zakončí své 100 jak se vám v hotovosti na neverland casino. "Zasloužili si vyhrát," řekl Ipswich šéf, Mick McCarthy po zápase. Lincoln nyní cestovat do high-létání Brighton, kteří jsou v současné době druhý v Šampionátu ztratil jen tři hry po celou sezónu jak se vám v hotovosti na lucky slots app.
Porážka znamená, že Sunderland má nyní už šest zápasů bez vítězství v jakékoliv soutěži, ztrácí čtyři. Ale pak jen tak, jak jste očekávali Wimbledon jít dále a dát kravatu mimo dosah týmu 50-míst pod nimi, v anglické lize, katastrofa, když byly sníženy na 10-muži poté rozhodčí poslal Paul Robinson na tribuně pro tahání zpět Matt Tubbs, když na gól. minutě, kdy Tom Elliot našel prostor v Sutton box na hlavě domácí volný kop z levé strany. Zdá se, jako mrknutí oka před lety, že se Liga Dvě boční Blackpool v Premier League.

Není prostě nad to kravatu, ale 180 minut fotbalu, a že by měla dělat starosti fanoušků o Šampionát straně jak se vám v hotovosti na global poker.