Madison Square Garden je plánováno MSG Oblasti bude 360 metrů vysoký a 500 metrů-široký koncert místo konání kritizovaný být postaven do konce roku 2020 na 63 akrů východě Sands Expo Center na pozemku v současné době používá pro venkovní skladování.

Kromě Oblasti sloužící jako live-hudební klub, jeho těsné blízkosti Sands Expo Center, umožní prezentaci firemních programů pro obchodní přehlídky a konvence todo sobre poker texas holdem. Technici budou schopni zachytit a dárek, super-rozlišení videa s speciálně navržený kamerový systém, který zachycuje a stehy dohromady 360 ° -360 ° záznam na 2 gb za sekundu tabulka de poker jídelní top. Christenson, jehož organizace pomáhá rozvíjet speciální akce v Las Vegas, řekl, že očekává Oblasti, aby se stal cíl sám o sobě, ale věří, že tam jsou nekonečné možnosti pro tvůrčí talenty rozvíjet nový obsah pro konání jako Koule tabulka de poker en ligne entre amis.

Několik členů Clark County Komise, která nedávno schválila Sféry plánuje připojit ke Sands Expo Center, s 1100-noha pěší most přes Koval Avenue, také přijal pozvání tabulka de poker konvertibilní tabulka jeslí. Nové Las Vegas Strip místě konání koncertu je plánován hostům k dispozici technologii, která jim umožní cítit hudbu."Infrazvuk hmatová" podlahový systém bude provádět basové zvuky přes podlahu, což umožňuje hostům zažít hudbu pod nohama."Beamformed" zvuk systém dodat pozoruhodně jasné, akustika, díky tisícům drobných reproduktory zabudované v budování zdi význam black jack rostlin. "Budete mít možnost zdvojnásobit nebo ztrojnásobit podnikání v živou hudbu, kromě toho, aby všechny nový obsah, který by se vytvořil," řekl.
Skvělé místo pro tvůrce obsahu "Když se podíváte na někoho, jako Pasquale kolo terre del piceno (zakladatel Electric Daisy Carnival) a máme někoho, kdo je největší hudební festival na světě a je také génius, pokud jde o vytváření obsahu, představte si ho vytvořit něco pro (elektronické taneční hudby) svět na Sféry," Christenson řekl. Pozvánky byly zaslány zástupci všech hlavních resort společnosti a účastníci zahrnuty Elaine winn, horní akcionářem Wynn Resorts Ltd., Oakland Raiders majitel Mark Davis a Pat Christenson, prezident společnosti Las Vegas Události význam black jack čaj.